Banner
Stacje paliw, Myjnie samochodowe
  1. Światło użytkowe w sklepach, alternatywa dla tradycyjnego źródła światła, świetlne systemy komunikacji, oświetlenie ewakuacyjne
  2. Światło użytkowe pod wiatami, alternatywa dla meta halogenów. Mamy w ofercie lampy dostosowane do rozmiarów obecnie stosowanych opraw oświetleniowych.
  3. Infrastruktura – oświetlenie LED dojazdów, parkingów itp.

 

Wyżej wymienione rozwiązania pozwalają na:
  • Oszczędność energii - nawet o 80-90% w stosunku do tradycyjnych żarówek i do 60% w przypadku zastąpienia ich źródeł fluorescencyjnych.
  • Zmniejszenie kosztów eksploatacji – dzięki zastosowaniu technologii LED czas świecenia wynosi ok. 50 000 godzin, co przy przeliczeniu na ciągłą pracę stanowi ponad 5 lat ciągłego świecenia.
  • Zmniejszenie kosztów chłodzenia - ze względu na niską temperaturę pracy oraz relatywnie niskie straty na ciepło w oprawach ze źródłami LED można w dużym stopniu zmniejszyć koszty klimatyzacji.
  • Łatwość sterowania – źródła LED w przeciwieństwie do lamp fluorescencyjnych nadają się do współpracy z czujnikami ruchu i innymi systemami sterowania oświetleniem. Duża częstotliwość załączania nie wpływa na czas życia, a pełny strumień lampa LED osiąga niemal natychmiast.
  • Możliwość wyboru barwy światła w szerokim zakresie temperatur barwowych od 2700K (barwa ciepła) do 6500K (barwa zimna dzienna).