Banner
Producenci mebli
  1. Podświetlanie półek - elastyczne i sztywne paski LED, układy soczewek skupiających światło.
  2. Gotowe profile aluminiowe, światła punktowe, czy całe systemy oświetlenia pozwalają na dekorację każdego elementu meblowego.
  3. Oświetlenie LED jest idealną alternatywą dla światła halogenowego stosowanego m.in. w gablotach, czy meblach kuchennych.
  4. Oferujemy również pojedyncze elementy, takie jak: diody, zasilacze, soczewki, złączki itp.

 

Wyżej wymienione rozwiązania pozwalają na:
  • Oszczędność energii - nawet o 80-90% w stosunku do tradycyjnych żarówek i do 60% w przypadku zastąpienia ich źródeł fluorescencyjnych.
  • Zmniejszenie kosztów eksploatacji – dzięki zastosowaniu technologii LED czas świecenia wynosi ok. 50 000 godzin, co przy przeliczeniu na ciągłą pracę stanowi ponad 5 lat ciągłego świecenia.
  • Zmniejszenie kosztów chłodzenia - ze względu na niską temperaturę pracy oraz relatywnie niskie straty na ciepło w oprawach ze źródłami LED można w dużym stopniu zmniejszyć koszty klimatyzacji.
  • Łatwość sterowania – źródła LED w przeciwieństwie do lamp fluorescencyjnych nadają się do współpracy z czujnikami ruchu i innymi systemami sterowania oświetleniem. Duża częstotliwość załączania nie wpływa na czas życia, a pełny strumień lampa LED osiąga niemal natychmiast.
  • Możliwość wyboru barwy światła w szerokim zakresie temperatur barwowych od 2700K (barwa ciepła) do 6500K (barwa zimna dzienna).