Lampa uliczna LED 90W
 
Ilość diod
90
Efektywność świecenia diody
> 85 lm/W
Napięcie wejściowe i Częstotliwość
100-240 VAC, 50/60 Hz
Moc wejściowa
113 W
Współczynnik mocy
> 0,9
Efektywność mocy
> 90 %
Obszar świecenia
16 m (Dł) x 8 m (Sz)
Jasność
7.200 lm
Efektywność oświetlenia
> 85 %
Temperatura koloru
6500 K ± 500 K
Współczynnik oddawania barw
Ra > 75
Temperatura złącza
< 70 °C
Żywotność
> 50.000 godz.
Wymiary
659 x 442 x 60 mm
Wysokość instalacji
 8 m
Waga netto
15 kg
Współczynnik IP
IP 65
Sposób instalacji
Zawieszenie 0.D.50
Otoczenie pracy
Temperatura otoczenia: - 35 °C - + 40 °C
Wilgotność względna: 10 % - 90 %
Temperatura magazynowania
Kiedy lampa jest wyłączona temperatura magazynowania wynosi – 35 °C - + 80 °C
Materiał
Stop aluminiowy, PC, szkło hartowane
 Latarnia wiatrowa
 
Zadaniem latarni wiatrowej jest przekształcenie energii wiatru na energię elektryczną, stosowaną do oświetlania drogi. Dzięki temu systemowi oświetlenia nie trzeba kopać rowów, chować kabli, nie ma przesyłu i transformacji energii elektrycznej, nie zużywają energii. Latarnia wiatrowa jest łatwa do zainstalowana, posiada niskie koszty utrzymania systemu, nie ma niebezpieczeństw porażeniem prądem, używamy czystej, regeneracyjnej energii.
Główne zalety to długi okres eksploatacji, przyjazne dla środowiska, bardzo duże oszczędności energii. Ma ona zastosowanie na obszarach, które są bogate w zasoby wiatru. Jest to typowe rozwiązanie z wykorzystaniem siły wiatru.
 
Latarnia słoneczno – wiatrowa
 
Zadaniem latarni słoneczno - wiatrowej jest przekształcenie energii słonecznej i siły wiatru na energię elektryczną, stosowaną do oświetlania drogi. Dwa systemy wytwarzania energii wzajemnie się uzupełniają tworząc jedną całość. W ciągu dnia źródło światła jest wystarczające. Podczas, gdy nie wieje wiatr mamy energię słoneczną i odwrotnie. Jest to idealne połączenie wszechstronnego rozwoju i wykorzystania nowej energii.
 
Latarnia słoneczna
 
Zadaniem latarni słonecznej jest przekształcenie energii słonecznej na energię elektryczną, stosowaną do oświetlania drogi. Konwertuje energię elektryczną na światło dzienne w celu wypełnienia komórek akumulatora i zapewnia moc dla oświetlenia w nocy. Zapewnia też większą niezawodność zasilania dla oświetlenia dróg. Latarnia słoneczna jest łatwa do zainstalowana, posiada niskie koszty utrzymania systemu, nie ma niebezpieczeństw porażeniem prądem, używamy czystej, regeneracyjnej energii.
Główne zalety to długi okres eksploatacji, przyjazne dla środowiska, bardzo duże oszczędności energii.